Regitros klausimai

ket bilietai
Nuomonės

Kuo greičiau įgyti teisę vairuoti ir atsiimti vairuotojo pažymėjimą – ko gero dažnam paaugliui yra labai aktuali tema. Tačiau, tai nėra taip lengva, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Yra daugybė niuansų, kuriuos reikia įveikti vien pries bandant laikyti egzaminus Valstybės Įmonėje  “Regitroje”.

Negalima bet kada imti ir registruotis į egzaminus. Norint įgyti vairuotojo pažymėjimą reikia išlaikyti du egzaminus: teorijos ir praktikos. Pirmiausia yra laikomas teorijos egzaminas, tik tada praktikos. Nors yra išimčių, pavyzdžiui laikant AM kategorijos egzaminą, pakanka išlaikyti teorijos egzaminą.  Kad ir kaip gerai mokėtumėte vairuoti, Jums vistiek reikės užbaigti specialius vairavimo kursus ir išvažinėti tam tikrą kiekį pamokų, siekiant gauti raštiškus dokumentus, patvirtinančius, kad baigėte šiuos kursus. Tik tuomet būsite prileistas prie praktikos egzamino. Egzamino eiga paprasta, egzaminuotojas Jums užduos tris su transporto priemone susijusius klausimus, neatsakius į klausimą bus užskaityta klaida.

Po klausimų Jūs turėsite šiek tiek laiko susipažinti ir apsiprasti su egzaminuojama transporto priemone, po to išvažiuosite į eismą. Eisme taip pat reikės atlikti specialiuosius manevrus kokioje nors stovėjimo aikštelėje, ją parinks egzaminuotojas. Padarius daugiau, negu aštuonias paprastas klaidas arba vieną kritinę klaidą, egzaminas laikomas neišlaikytu. Jeigu manote, kad egzaminuotojas Jūsų rezultatą įvertino teisingai, galite kreiptis į “Regitrą” su prašymu išnagrinėti egzaminą, nes egzamino eiga yra filmuojama. Taip pat, egzamine gali dalyvauti ir jį stebėti mokinį ruošęs mokytojas.

ket testai

Taipogi didelį vaidmenį atlieka ir praktikos egzaminas, tik šiuo atveju nėra privaloma baigti specialių teorijos mokymo kursų vairavimo mokykloje, jeigu norite, galite mokytis savaranktiškai. Nepamirškite, kad prieš laikant teorijos egzaminą, Jums reikalinga sveikatos pažyma bei pirmosios pagalbos kursų baigimo sertifikatas. Jeigu iš pirmo karto neišlaikote teorijos egzamino – sekantį kartą šių dokumentų galite nebesivežti, jų nebereikės, nes jie jau bus įtraukti į duomenų bazę. Šio egzamino eiga yra ganėtinai paprasta, Jūs su kitais žmonėmis esate pasodinami prie Jums paskirtų kompiuterių, kuriuose Jums pateikiamas tam tikras skaičius įvairių klausimų, susijusių su kelių eismo taisyklėmis, saugaus eismo keliais įstatymais ir įvairiausiomis eismo situacijomis.

Klausimų skaičius priklausys nuo laikomos kategorijos, pavyzdžiui B kategorijos egzamine pateikiama 30 klausimų. Prie kiekvieno klausimo rasite kelis atsakymų variantus ir pažymėsite vieną ar kelis, kurie Jums atrodo teisingi. Testas laikomas išlaikytu atsakius į 80% ar daugiau klausimų teisingai. Jeigu teorijos egzaminui ruošiatės savarankiškai, arba norite sustiprinti savo teorines žinias, tokiu atveju Jums padės ket bilietai ir jų sprendimas. Tai yra testai, paruošti tokiu pat principu, kaip duodami per egzaminą, su panašiais klausimais. Sprendžiant ket testus Jūs lavinate savo žinias ir geriau įsimenate įvairias situacijas. Tokios internetinės svetainės kaip KETegzaminas.lt suteikia Jums galimybę spręsti šiuos testus. Kai džiaugiatės savo testų rezultatais ir pasitikite savimi, tuomet rekomenduojame registruotis į tikrąjį egzaminą.

Summary
Regitros klausimai
Article Name
Regitros klausimai
Description
Supažindimas su regitros egzaminais, bei pasiruošimo būdais jiems. Taip pat pasakojama, kas yra KET bilietai
Author
Publisher Name
Coden.lt
Publisher Logo