Kaip parsisiųsti iš Youtube?

Pamokos

Turbūt dažnai pagalvojate, jog savo mėgstamiausią muziką norėtumėte parsisiųsti iš Youtube ir turėti mobiliąjame telefone, planšetiniame kompiuteryje ar kažkur, kur nereikėtų interneto ryšio. Ar galbūt esate pervargę nuo įkyrių Youtube reklamų ir tikrai nenorite matyti tos pačios reklamos dvidešimtą kartą.

Nuo šiol jums nebereikės vargti ir kęsti įkyrių reklamų ar nepageidaujamų interneto trigdžių, kurie taip trukdo jums be vargo klausytis mėgstamos muzikos.

Būtent tam ir yra skirtas šis įrankis – parsisiųsti muziką iš Youtube platformos. Pasinaudoję šiuo būdu galėsite parsisiųsti savo mėgstamą muziką į savo kompiuterį ar mobilųjį telefoną. Jums tereikės įklijuoti nuorodą iki Youtube muzikos vaizdelio. Šioje pamokoje nuosekliai išdėstysime kaip parsisiųsti lietuvišką muziką ar bet kokią kitą, kuri yra įkelta Youtube kanale.

1. Interneto naršyklėje suvedame atsisiusk.lt puslapio adresą.

Suvedę adresą pamatysite viduryje esantį laukelį, kurio pagalba parsisiųsite muzikos į savo kompiuterį.

2. Į žemiau esantį laukelį tiesiog nukopijuokite nuorodą iki Youtube vaizdelio.

Nukopijavę nuorodą paspauskite „Parsiųsti“ ir galėsite parsisiųsti muzikos iš Youtube.

3. Spauskite mygtuką „Parsiųsti“ ir palaukite, kol sistema apdoros jūsų failą.

Galiausiai tiesiog gausite nuorodą iki savo puslapio ir galėsite muziką parsisiųsti tiesiogiai į savo kompiuterį. Šį įskiepį naudoti yra saugu ir patikima.

Viskas! Tai viskas, ko reikėjo norint parsisiųsti muzikos iš Youtube, dabar galite atsisiųsti keletą papildomų dainų arba įsikelti jau esamas į mobilųjį telefoną.

Taip pat šio puslapio pagalba galite parsisiųsti filmus online ar bet kokius kitus jūsų pamėgtus vaizdelius. Taip jums nereikės interneto prieigos ar sunaudoti mobiliųjų duomenų (Kaip pvz: 3G). Šiuo įrankiu galite naudotis jums patogiu metu.

Summary
Kaip parsisiųsti iš Youtube?
Article Name
Kaip parsisiųsti iš Youtube?
Description
Pamoka norintiems parsisiųsti iš Youtube muziką ar bet kokią kitą vaizdinę medžiagą. Spauskite ir sužinokite kaip tą padaryti.
Author
Publisher Name
Coden.lt
Publisher Logo