Kaip išsirinkti išorinę bateriją?

Kaip išsirinkti Powerbank
Pamokos

Išorinė baterija – dar kitaip vadinama kaip nešiojamas įkroviklis (Angl. Powerbank) skirta siekiant apsaugoti jūsų telefoną nuo visiško išsikrovimo. Nesvarbu kur būsite – biure, gamtoje su draugais ar vaikščiosite parke – išorinė baterija yra nepriklausoma nuo elektros jungčių ir gali būti naudojama visiškai visur. Svarbiausia turėkite su savimi įkrovimo laidą ir įkrautą išorinę bateriją…

Kaip išsirinkti Powerbank?

Visų pirma – nerekomenduotina pirkti pinigių išorinių baterijų iš Amazon, Ebay ir panašių internetinių parduotuvių. Ko gero ne paslaptis, jog išorinių baterijų talpa būna daug mažesnė, nei nurodyta iš tikrųjų. Sakykime nusipirkote Powerbank, kuris turi 20.000 mAh, tačiau realiai jo gali vos užtekti keliems įkrovimams.

Taigi, kaip man neapsigauti renkantis išorinę bateriją internete? Nepirkite kinų gamybos, žemos kainos produktų. Neretai tokios prekės atkeliauja net į Lietuvos elektronines parduotuves su ženkliai didesniu antkainiu. Visuomet pirkite tik žinomų gamintojų prekes.

Paskaitykite atsiliepimų apie prekę internete. Nustebsite, kiek daug gali pasakyti žmonės. Jei radote nusiskundimų apie netikrą talpą – geriau sumokėkite keliais eurais brangiau ir įsigykite žinomesnio gamintojo produktą, kurio atsiliepimai bus geresni.

Pasidomėkite, ar produktui suteikiama garantija. Blogiausiu atveju, net jei nusipirksite kinišką nešiojamą įkroviklį su netikra talpa, visuomet galėsite jį argumentuotai grąžinti. Prekės, kurioms neteikiamos garantijos, dažniausiai nebūna itin kokybiškos.