Kaip išmokti piešti?

Kaip išmokti piešti
Pamokos

Išmokti piešti iš tiesų nėra taip lengva, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Vieniems tai menas ar net pragyvenimo šaltinis, kiti turi įgimtą talentą, kurio net nesistengia lavinti, nes jie su tuo nesieja jokios ateities. Visų pirma, svarbiausia tinkamai įvertinti ar jums to reikia ir ar jūs tam esate pakankamai atsidavę…

Kaip išmokti piešti?


Kaip išmokti piešti

Jei jau žinote, kad jums to reikia. Jums prireiks begalės kantrybės ir nemesti šio reikalo vos tik progai pasitaikius. Piešimas reikalauja begalės kantrybės ir dėmesio, koncentracijos. Tai nėra paprastas patepliojimas teptuku, tai yra menas, kurį reikia suprasti ir stengtis išmokti jį įvaldyti. Anaiptol – menas, ko gero į šį žodį sutelpa daug didesnė reikšmė, kadangi kiekvienas menas suprantamas vis savaip. Kai kuriems tai gali būti ir fotografija ar interjero dizainas, pradžiai turite suvokti, kad menas turi daugybę skirtingų atšakų, lygiai taip pat ir piešimas, o tai yra meno forma.

Nuo ko man pradėti? Nėra tam tikro sukurto metodo, kurio turėtų imtis visi be išimties. Pradėti galima įvairiais būdais ir mes šiandien pasistengsime juos trumpai apžvelgti. Visų pirma turite tinkamai išsirinkti dailės sritį, tai gali būti: grafinis dizainas, logotipų kūryba, jau anksčiau minėtas interjero dizainas, tapyba ar paprastas piešimas spalvotu (arba nebūtinai) pieštuku.

Jei žinote, kuo norite užsiimti – tiesiog darykite tai! Galiausiai savo atliktus darbus galite parodyti dailės mokyklai, kuri lavintų jūsų įgūdžius, patartų ir papasakotų apie jūsų dažniausiai daromas klaidas ir ką vertėtų patobulinti. Nenusiminkite, jei savo darbus vertinate itin savikritiškai – dailės mokytojai dažniausiai įžvelgia potencialo jumyse ir tikrai nepasakys, jog jums tas nėra skirta. O jei neturite pakankamai pinigų dailės mokyklai – tai nėra būtina, šiuo metu galite puikiai išmokti piešti naudodamiesi Youtube pamokomis.