Kaip atsijungti nuo Messenger

Pamokos

Facebook Messenger per pastaruosius 3 metus tapo dažniausiai naudojama programėle iOS App Store. Ko gero visiems turintiems šią programėlę dažnai iškyla kėblumų norint atsijungti iš Messenger programėlės, kadangi tai nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

 

Nuo 2017 m. vidurio nėra paprastų ir lengvai prieinamų būdų atsijungti iš Messenger programėlės, tad tai apsunkino ko gero daugumos žmonių naršymą Facebook aplikacija. Tačiau jūs visuomet galite ištrinti programėlę ir ją įrašyti iš naujo. Taip Messenger nepaliks jūsų paskyros prijungtos prie programėlės ir galėsite iš naujo prisijungti su savo duomenimis.

Kitas būdas – Eikite į Facebook programėlę ir paspaudę nustatymuose eikite į Account settings > Security and Login > Active settings ir paspausdami X atjunkite savo aktyvią sesiją iš telefono, iš kurio norėjote atsijungti.

Summary
Kaip atsijungti nuo Messenger?
Article Name
Kaip atsijungti nuo Messenger?
Description
Trumpa pamoka, jei palikote prijungtą Messenger paskyrą ir norite atsijungti iš programėlės. Apžvelgsime kaip atsijungti nuo Messenger ir visus alternatyvius būdus tai padaryti.
Author
Publisher Name
Coden.lt
Publisher Logo