Ką padovanoti vaikinui?

Ką padovanoti vaikinui
Nuomonės

Ko gero kiekvienos merginos galvos skausmas, ką padovanoti vaikinui. Todėl šiame trumpame straipsnyje pasistengsiu apžvelgti, ką tikrai vertėtų padovanoti vaikiniui ir ko reikėtų tiesiog vengti… Visų pirma – stenkis vengti visų banalybių kaip pliušinis meškiukas, skutimosi reikmenys, grandinėlė, tavo ir jo nuotrauka ar nebrangus laikrodis iš Ebay. Patikėk manim, gal tai ir buvo unikalu 1980 m., bet dabar ko gero tai patektų į blogiausių dovanų TOP 10-uką… Kadangi tokios banalios dovanos kartais netgi erzina, tau teks pamatyti jo dirbtinę šypseną kaip jis apsidžiaugė gavęs šią dovaną. Nė velnio – ji jį suerzino. Jei nori pamatyti jo nuoširdžią reakciją į tavo dovaną – neskubėk išrinkti bet ko ir geriau pagalvok, ko jam tikrai reikėtų ir ko jis nori.

Taigi, kaip išrinkti gerą dovaną vaikinui?

Ką padovanoti vaikinui

Vaikinai, kaip žinia, ko gero neapsidžiaugtų dovanų gavę kvietimą į romantinį kiną (į kurį tu seniai norėjai pati), ar nuėję į tavo mėgstamiausią restoraną, už kurį turės sumokėti jis. Jei nori būti tikrai originali mergina – sugalvok jį pradžiuginti kažkaip kitaip, nei įprastai. Tai galėtų būti pavyzdžiui: padovanok jam skrydį oro balionu, tai būtų ne tik ekstremali pramoga, ką vaikinai galėčiau pasakyti tikrai labai mėgsta (žinoma, ne visi, nepirk to, jei jis bijo aukščio, tai bus tiesiog katastrofa), gali būti tikra, kad dovanos originalumu jis bus tikrai patekintas. Kita gan ekstremali dovana būtų šuolis parašiutu – jie nėra itin brangūs, tačiau įspūdžiai – nepamirštami. Nesijaudink, jis tikrai neužsimuš – nes šuolio be instruktoriaus jam atlikti tikrai niekas neleis, todėl gali būti rami, jog vaikiną vis dar turėsi ir dovana jis liks patenkintas.

Galų gale, jei tau nepatiko šios idėjos – nupirk dovanų kuponą į jo mėgstamiausią žaidimų parduotuvę ar nusivesk jį į gerą veiksmo filmą. Kita gan paprasta pramoga, tačiau nei kiek ne prastesnė – nesiekiant išleisti šimtų eurų: nupirk jam dovanų kuponą, kuris suteikia galimybę pavairuoti prabangų sportinį automobilį (šią paslaugą teikia geradovana.lt). Pamatysi, kiek įspūdžių ir džiaugsmo bus jo akyse, tokia pramoga kainuoja gal tik iki 50 Eur.

Ką padovanoti geriausiai galite nuspręsti tik jūs.

Apibendrinus šį trumpą straipsnį – visiems jau pabodo kasmet gauti šiltų kojinių porą, šaliką ar skutimosi reikmenis, tai jau tapo atgyvenusia dovana. Tikrai kur kas labiau apsimoka kelias dienas pasukti galvą, tačiau išrinkti tai, ko tavo vaikinas jau seniai norėjo gauti dovanų.