ETA ženklas ir kaip jį parašyti

Pamokos

Eta ženklas yra tipografijos simbolis naudojamas internete. Dažniausiai jo prireikia norint parašyti el. pašto adresą, ar išsiųsti elektroninį laišką. Tačiau daugelis susimąsto kaip reikia parašyti eta ženklą kompiuteriu.

  1. Norėdami parašyti ETA ženklą savo kompiuterio klaviatūroje laikykite mygtuką Ctrl ir tuo pačiu metu nuspauskite viršuje esantį skaičių 2. Neatleiskite abiejų mygtukų ir tuomet ekrane atsiras eta ženklas.Eta ženklas ir jo rašyba
  2. Galite nukopijuoti eta ženklą iš mūsų puslapio: @. Tačiau rekomenduojame jums įsidėmėti ir išmokti jo rašybą, jog pamoka būtų turininga ir naudinga.

ETA Ženklas taip pat gali būti naudojamas norint susikurti slapyvardį internete ar susikurti / atsidaryti elektroninio pašto dėžutę. Šis ženklas pradėtas naudoti dar 1999 atsiradus pirmiesiems interneto puslapiams. Technologijoms nesnaudžiant greit atsidarė ir pirmosios el. pašto dėžutės. Nuo pat pirmųjų elektroninio pašto dėžučių atsiradimo adrese buvo naudojamas eta ženklas.

Summary
ETA ženklas
Article Name
ETA ženklas
Description
ETA ženklas ir kaip jį parašyti. Trumpa pamoka norintiems išmokti eta ženklo rašybą. Spausk čia ir nukopijuok ETA ženklą iš mūsų puslapio.
Author
Publisher Name
Coden.lt
Publisher Logo